Ūdens būve

Ūdens atdzelžošanas iekārtas - „Oxyline”

Oxyline

~ Attīra ūdeni no dzelzs

~ Samazina mangānu

~ Bez ķīmiskajiem reaģentiem

~ Zemi ekspluatācijas izdevumi

~ „OXYLINE” sērijas iekārtu raksturojums:

Ūdens atdzelžošanas iekārtas „OXYLINE” ūdens atdzelžošanu veic ar aerācijas metodi, panākot dzelzs un mangāna oksidēšanos un tad to filtrējot.

~ Īss iekārtu darbības princips:

Neattīrītais ūdens no ūdens ieguves avota tiek sūknēts uz ūdens sagataves vietu, kur tas tiek pievadīts filtrācijas sistēmai „OXYLINE”. Filtrācijas sistēmas tvertnes tilpnē atrodas gaiss (t.sk. skābeklis), caur kuru plūstot ūdenim, tiek oksidēts ūdenī izšķīdušais dzelzs (Fe3+, Fe2+), izveidojot molekulas (Fe2O3, FeO), kuras ir vieglāk piesaistīt filtrējošam materiālam.

Oksidēšanas procesa rezultātā izveidojušās nogulsnes un molekulas (Fe2O3, FeO), pakāpeniski nogrimst līdz tās aiztur filtrējošais slānis, kas atrodas tajā pašā tvertnes tilpnē. Tādejādi ūdens pēc filtrācijas tiek nodrošināts tīrs, attīrīts no dzelzs. Filtrējošā slāņa papildus funkcija ir tā, ka tas darbojas arī kā katalizators un tas nozīmē, ka lai veiktu ūdens atdzelžošanu obligāti nav nepieciešams skābeklis. Skābeklis šai iekārtai kalpo kā palīgs iekārtas darbības efektivitātei un kapacitātes pagarināšanai.

Filtrējošo vidi ir nepieciešams periodiski skalot ar ūdeni. Iekārtai skalojoties, sakrājušais dzelzs tiek skalots kanalizācijā un tiek atjaunots skābekļa saturs tvertnē. Iekārtas skalošanās tiek veikta automātiski ar vadības mehānisma palīdzību.

 • Vadības mehānisms ir pilnībā aprīkots ar nepieciešamajām funkcijām, lai varētu nekļūdīgi ieregulēt katram klientam individuāli nepieciešamos uzstādījumus, vadoties pēc ūdens analīžu rezultātiem, ūdens spiedieniem un citām specifikām.
 • Vadības mehānisms aprīkots ar ūdens patēriņa skaitītāju, kas skaita litrus līdz nākošajai skalošanai, tādejādi nodrošinot notekūdeņu ekonomiju.

Svarīgi! Iekārtas darbībai nav nepieciešami ķīmiskie reaģenti, tas nozīmē, ka iekārta nepasliktina pārtikā lietojamā ūdens kvalitāti, turklāt skalošanās ūdeņi nekaitē bioloģiskajām kanalizācijas sistēmām.

Atšķirībā no „AERO” sērijas iekārtām skābekļa papildināšanai šīm iekārtām nav nepieciešams augstspiediena kompresors.

~ Ieguvumi izmantojot „OXYLINE” attīrīšanas iekārtas:

 • Augsta ūdens attīrīšanas efektivitāte.
 • Uzlabo pārtikā lietojamā ūdens kvalitāti.
 • Pilnīgi automatizēta darbība.
 • Ērta ekspluatēšana un apkalpošana.
 • Zemi ekspluatācijas izdevumi.
 • Notekūdeņus var novadīt arī bioloģiskajā kanalizācijā.
 • Iekārtas darbībai nav nepieciešami speciāli reaģenti.
 • Skābekļa papildināšanai nav nepieciešams kompresors.

~ Ūdens attīrīšanas spēja:

 • Pieļaujamā maksimālā attīrīšanai paredzētā dzelzs (Fe) koncentrācija ūdenī – max. 8mg/l.

~ Ūdens attīrīšanas līmenis:

 • Kopējā dzelzs (Fe) koncentrācija attīrītā ūdenī - <0,2mg/l.

~ Iekārtu jaudas:

Modelis Iekārtas attīrīšanas ražība Maksimālā caurplūde
OXYLINE 1500 1,1m³/h 5,0 m³/h
OXYLINE 2000 1,4m³/h 4,8 m³/h
OXYLINE 3000 1,6m³/h 4,4 m³/h
OXYLINE 4000 1,8m³/h 4,2 m³/h
OXYLINE 6000 2,2m³/h 3,9 m³/h

~ Iekārtu komplektācija un ražotāji:

SIA „Ūdens būve” veic pilnu iekārtu komplektāciju. Mazākās iekārtas tiek komplektētas uz vietas SIA „Ūdens būve” darbnīcā, Kalnciema ielā 87, taču lielākās iekārtas objektos uz vietas.

Komplektējošās sastāvdaļas ir augstas kvalitātes, tās ir pārbaudītas un testētas. Iekārtu sastāvdaļu ražotāji un piegādātāji ir vadošie līderi šajā jomā, kas mūsuprāt ir pārliecība par uzticību, atbildību un kvalitāti.

Iekārtu būtiskākās sastāvdaļas ir vadības mehānismi un filtrējošie materiāli. Ar 10 gadu pieredzi ūdens attīrīšanā uzskatam, ka labākie mehānismi un atdzelžošanas filtrējošie materiāli ūdens filtriem ir ASV ražotie „Clack corporation” CLACK.

Lai iegūtu paplašinātu informāciju par iekārtām, to specifikācijām, izmēriem un tehniskiem parametriem nepieciešams griezties pie pārdevēja, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot uz biroja tālruni +371 29349862.

Iekārtas garantija: 3 gadi.

Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Konsultācijas uz vietas birojā sniedzam tikai pēc iepriekšējas vienošanās!  
   Pirmdiena:   9:00 - 18:00
   Otrdiena:     9:00 - 18:00
   Trešdiena:   9:00 - 18:00
   Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
   Piektdiena:   9:00 - 17:00
   Sestdiena un svētdiena: Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   Projektu vadītājs: +371 22301342 
   Serviss: +371 29182508
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   facebook.lv/udensbuve