Ūdens būve

Ūdens dejonizācijas iekārta „MIXED-BED935”

MIXED-BED

~ „MIXED-BED935” iekārtu raksturojums:

Šīs sērijas attīrīšanas iekārtas tiek izmantotas specifiskām nepieciešamībām. Lielākoties tās tiek izmantotas ražošanas tehnoloģijām, kur ir nepieciešama ļoti augsta ūdens kvalitāte. Bieži vien iekārtas tiek uzstādītas pēc ūdens demineralizācijas iekārtām (reversās osmozes sistēmas), lai panāktu ļoti augstu dejonizācijas pakāpi.

~ Īss iekārtu darbības princips:

Ūdens attīrīšanas iekārtas spiediena tvertne ir pildīta ar „MIXED-BED” sveķu slāni. Šis slānis piesaista no tvertnei cauri tekoša ūdens dažādus jonus. Neattīrītais ūdens (m³), plūstot cauri tvertnes tilpnē atrodošajam slānim, attīra ūdeni. Taču šis slānis no patērētā ūdens apjoma pakāpeniski samazina savu efektivitāti un tāpēc šis slānis periodiski ir jāatjauno nomainot pret jaunu.

Tvertnei ir uzmontēta ievada un izvada galva „Clack WS”, kas ir aprīkota ar B-PASS sistēmu. Šī sistēma nodrošina ērtu pildījuma nomaiņu, kā arī avārijas gadījumā nodrošina ūdeni pa taisno īniju, apejot iekārtu.

~ Ieguvumi izmantojot „MIXED-BED935” attīrīšanas iekārtas:

 • Ļoti augsta attīrīšanas spēja
 • Ērta ekspluatēšana un apkalpošana
 • Ilglaicīga darbība = zems sastāvdaļu un filtrējošā materiāla nolietojums (pateicoties iekārtas sastāvdaļu un materiālu kvalitātei)

~ Ūdens attīrīšanas līmenis:

 • Panākamā elektrovadītspējas koncentrācija ūdenī pēc attīrīšanas – 0,1 µS/cm

Ūdens attīrīšanas līmenis ir atkarīgs no ienākošās ūdens kvalitātes. Jo sliktāka ir ienākošā ūdens kvalitāte, jo augstāka elektrovadītspēja pēc attīrīšanas.

~ Iekārtu jaudas:

Brīžos, kad ūdens patēriņš būs lielāks par zemāk norādīto attīrīšanas ražību, ūdens attīrīšanas funkcija tik un tā tiks veikta, taču attīrīšanas pakāpe samazināsies atkarībā no konkrētajā brīdī pārtērētā ūdens daudzuma.

Piezīme! Attīrīšanas ražība nav iekārtas caurplūde. Iekārtas caurplūde lielākoties ir krietni lielāka par attīrīšanas ražību.

Modelis Iekārtas attīrīšanas ražība Maksimālā iekārtas caurplūde
MIXED-BED935 6 - 12 l/ min 5,0 m³/h

~ Iekārtu komplektācija un ražotāji:

SIA „Ūdens būve” veic pilnu iekārtu komplektāciju. Iekārtas tiek komplektētas SIA „Ūdens būve” darbnīcā, Kalnciema ielā 87, vai nepieciešamības gadījumos objektos uz vietas.

Komplektējošās sastāvdaļas ir augstas kvalitātes, tās ir pārbaudītas un testētas. Iekārtu sastāvdaļu ražotāji un piegādātāji ir vadošie līderi šajā jomā, kas mūsuprāt ir pārliecība par uzticību, atbildību un kvalitāti.

Iekārtu būtiskākās sastāvdaļas ir vadības mehānisms un jonu apmaiņas materiāls. Ar 10 gadu pieredzi ūdens attīrīšanā uzskatam, ka kvalitatīvākie ir ASV „Clack corporation ražotie mehānismi, savukārt pildījumi Vācijā „Lanxess” ražotie.

Lai iegūtu paplašinātu informāciju par iekārtām, to specifikācijām, izmēriem un tehniskiem parametriem nepieciešams griezties pie pārdevēja, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot uz biroja tālruni +371 29349862.

Iekārtas garantija: 3 gadi.

Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Konsultācijas uz vietas birojā sniedzam tikai pēc iepriekšējas vienošanās!  
   Pirmdiena:   9:00 - 18:00
   Otrdiena:     9:00 - 18:00
   Trešdiena:   9:00 - 18:00
   Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
   Piektdiena:   9:00 - 17:00
   Sestdiena un svētdiena: Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   Projektu vadītājs: +371 22301342 
   Serviss: +371 29182508
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   facebook.lv/udensbuve