Ūdens būve

BROXO 6-15 sāls granulas 10kg


ro

BROXO 6-15 mm sāls granulas (10kg)

Augstākās kvalitātes reģenerācijas sāls ūdens mīkstināšanas iekārtām

 

~ BROXO 6-15mm sāls granulas ir attīrīts, visaugstākās kvalitātes sāls, kas satur 99,7% nātrija hlorīda un ir iegūts no neskartiem apakšzemes sāls slāņiem.

~ Šis dabiskā sāls produkts nodrošina izcilus rezultātus visu veidu ūdens mīkstināšanas iekārtās, gan privātmāju saimniecībās, gan industriālajos objektos.

Ūdens, kurš ir par cietu ir jāmīkstina, jo tas veicina kaļķakmens jeb katlakmens veidošanos. Līdz ar to radot cauruļvadu, sanitārās tehnikas, ūdens sildelementu un apkures sistēmu bojājumus, kas veicina augstākas elektroenerģijas izmaksas, iekārtu efektivitātes samazināšanos, kaļķakmens nosēdumu veidošanos, kā arī mazgāšanas līdzekļu efektivitātes samazināšanos. Lai no tā visa izvairītos, cieta jeb kaļķaina ūdens gadījumā nepieciešams uzstādīt ūdens mīkstināšanas iekārtas.

Viens no svarīgākajiem komponentiem ūdens mīkstināšanas procesā ir sāls. Ūdens mīkstināšanas iekārtu efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no tajās izmantotā sāls veida un kvalitātes. Labs sāls ir tāds, kurš izšķīst pakāpeniski, sagādājot tikai nepieciešamo sāls daudzumu, nesadaloties. BROXO sāli presē zem augstspiediena, lai iegūtu visaugstāko produkta blīvumu un iespējami labāko produkta iedarbību. Tam ir pilnīga noturība pret sacietēšanu.

Vadošie ūdens mīkstināšanas sistēmu ražotāji un izplatītāji iesaka BROXO reģenerācijas sāli. Tā kvalitāti garantē ISO 9002 sertifikāts. Kompānija AkzoNobel sadarbībā ar ūdens mīkstināšanas iekārtu ražotājiem ir izstrādājusi BROXO sāls sortimentu, kas nodrošina augstāko kvalitāti, efektīvu rezultātu, kā arī rūpējas par vides ilgtspējību.

Sastāvs: Sāls granulas sastāv no visaugstākās kvalitātes vakuuma sāls, kur NaCl (nātrija hlorīds) ir 99,7% Pilna ķīmiskā sastāva specifikācija un kvalitātes deklarācijas tiek nodrošinātas kopā ar pārdošanas dokumentiem.

Iepakojums: 10 kg plastikāta maisi

Derīguma termiņš: 3 gadi

Ražotājs: "AkzoNobel" AS

Sertifikāti: ISO 9002 ; ISO 14001; Atbilst dzeramā ūdens ražošanas prasībām EN973 TIPS

Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Konsultācijas uz vietas birojā sniedzam tikai pēc iepriekšējas vienošanās!  
   Pirmdiena:   9:00 - 18:00
   Otrdiena:     9:00 - 18:00
   Trešdiena:   9:00 - 18:00
   Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
   Piektdiena:   9:00 - 17:00
   Sestdiena un svētdiena: Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   Projektu vadītājs: +371 22301342 
   Serviss: +371 29182508
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   facebook.lv/udensbuve