Ūdens būve

Ūdens attīrīšanas iekārtas - „CARBON” ar aktīvo ogli

Carbon

~ Uzlabo ūdens kvalitāti

~ Samazina smakas

~ Samazina sērūdeņradi

~ Samazina organiskās vielas

~ „CARBON” sērijas iekārtu raksturojums:

„CARBON” ar aktīvās ogles pildījumu uzlabo ūdens kvalitāti, attīra to no dažādiem ķīmiskiem piemaisījumiem, likvidē nepatīkamas garšas, smakas, krāsas, sēra un hlora atlikumus. Šīs iekārtas ir piemērotas privātmāju saimniecībā un komerciālajiem objektiem.

~ Īss iekārtu darbības princips:

Ūdens attīrīšanas iekārtas spiediena tvertnē atrodas aktīvās ogles pildījums. Neattīrītais ūdens plūst cauri aktīvās ogles pildījumam. Pateicoties aktīvās ogles absorbēšanas  īpašībām, tā efektīvi uzsūc hlora atlikumus, šķidrās gāzes un organiskos savienojumus, nodrošinot patērētājam kvalitatīvāku ūdeni. Papildus efektivitātei iekārta ir aprīkota ar automātiskajiem vadības mehānismiem, kas regulāri nodrošina aktīvās ogles skalošanos.

Vadības mehānismi ir pilnībā aprīkoti ar nepieciešamajām funkcijām, lai varētu nekļūdīgi ieregulēt katram klientam individuāli nepieciešamos uzstādījumus, vadoties pēc ūdens analīžu rezultātiem, ūdens spiedieniem, u.t.t.. Skalošanās biežums ir atkarīgs no ūdens kvalitātes, patērētā ūdens daudzuma un iekārtas modeļa (aktīvās ogles daudzuma).

Aktīvā ogle ar laiku samazina savas attīrīšanas spējas, jo uzkrātās vielas no ogles daļiņu virsmas izvadīt ir diezgan grūti, tāpēc šo filtrējošo vidi ieteicams periodiski mainīt. Precīzus maiņas biežumus nav iespējams aprēķināt, jo ūdenī reaģējošās vielas (smakas un organiskās) ir mainīgas, gaistošas, u.t.t. Kā indikators aktīvās ogles maiņai ir smaku atkārtota parādīšanās aukstajā ūdenī pēc iekārtas.

 • Visbiežāk aktīvās ogles pildījuma maiņa notiek aptuveni ik pēc 2-3 gadiem.
 • Iekārtas darbībai nav nepieciešami reaģenti.

Svarīgi! Iekārtu var iegādāties arī ar manuālo mehānismu tādejādi ievērojami samazinot iekārtas iegādes summu.

~ Iekārtu jaudas:

Piezīme! Attīrīšanas ražība nav iekārtas caurplūde. Iekārtas caurplūde lielākoties ir krietni lielāka par attīrīšanas ražību (skatīt zemāk tabulā).

Piezīme! Brīžos, kad ūdens patēriņš būs lielāks par zemāk tabulā norādīto attīrīšanas ražību, ūdens attīrīšanas funkcija tik un tā tiks veikta, taču attīrīšanas pakāpe pamazām samazināsies atkarībā no konkrētajā brīdī pārtērētā ūdens daudzuma.

Modelis Iekārtas attīrīšanas ražība nominālā / maksimālā Maksimālā iekārtas caurplūde
CARBON 1000 0,5-1,0 m³/h (25l/ min) 5,1 m³/h
CARBON 1500 1,0-1,5 m³/h (30l/ min) 5,0 m³/h
CARBON 2000 1,5-2,0 m³/h (33l/ min) 4,8 m³/h
CARBON 3000 2,0-2,3 m³/h (42l/ min) 4,4 m³/h
CARBON 4000 2,5-3,0 m³/h (50l/ min) 4,2 m³/h
CARBON 6000 3,0-3,5 m³/h (65l/ min) 3,9 m³/h

~ Iekārtu komplektācija un ražotāji:

SIA „Ūdens būve” veic pilnu iekārtu komplektāciju. Iekārtas tiek komplektētas SIA „Ūdens būve” darbnīcā, Kalnciema ielā 87, vai nepieciešamības gadījumos objektos uz vietas. Komplektējošās sastāvdaļas ir augstas kvalitātes, tās ir pārbaudītas un testētas.

Vadības mehānismi: „CLACK WS-TC vai EI” (ASV)
Pildījums Aktīvā ogle: „DOSOTEC” (Polija)

Lai iegūtu paplašinātu informāciju par iekārtām, to specifikācijām, izmēriem un tehniskiem parametriem nepieciešams griezties pie pārdevēja, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot uz biroja tālruni +371 29349862.

Iekārtas garantija: 3 gadi.

Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Konsultācijas uz vietas birojā sniedzam tikai pēc iepriekšējas vienošanās!  
   Pirmdiena:   9:00 - 18:00
   Otrdiena:     9:00 - 18:00
   Trešdiena:   9:00 - 18:00
   Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
   Piektdiena:   9:00 - 17:00
   Sestdiena un svētdiena: Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   Projektu vadītājs: +371 22301342 
   Serviss: +371 29182508
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   facebook.lv/udensbuve